STARTUJEMY Z ZAJĘCIAMI W NOWYM SEZONIE NARCIARSKIM 2018/2019

wrzesień 22, 2018

Informujemy, że 29 września br. o godz. 9.00 rozpoczynamy nowy sezon narciarski zawodami w Letnim Wieloboju Slalomowym (obowiązuje strój sportowy). Zbiórka przy Yacht Clubie. Po zawodach około godziny 10.00 zapraszamy na zebranie organizacyjne przed nowym sezonem. W trakcie zebrania podamy wszystkie terminy (obozów, zawodów, wyjazdów, itp.) na nadchodzący sezon. Przypominamy też, że zawody w Letnim Wieloboju Slalomowym liczone są do rankingu klubowego.

Pierwszy trening narciarski odbędzie się w sobotę 06 października o godz. 8.00. Po treningu przyjmujemy zgłoszenia na wyjazd treningowy na lodowiec do Kaprun w dniach  11 – 18 listopad 2018r.  Przy rozdziale apartamentów decyduje kolejność zgłoszeń, liczba miejsc jest ograniczona.