Odszedł od nas JUREK WOŹNIAK

kwiecień 26, 2021
Roman Błaszkiewicz

Z głębokim smutkiem i niedowierzaniem informujemy o śmierci Jurka Wożniaka – naszego przyjaciela, Prezesa KS Malta-ski, członka zarządu WZN, pasjonata narciarstwa i po prostu fajnego faceta.

Z Jurkiem znamy się, przepraszam,  znaliśmy się od wielu lat, zawsze oddany był sprawie narciarstwa w Poznaniu i rozwojowi klubu Malta-ski.  Nasze relacje z nim i klubem Malta-ski były więcej niż poprawne, ceniliśmy Jurka za Jego poświęcenie w pracy dla dzieci i młodzieży, za szczerość w rozmowach i uczciwość w postępowaniu. Zawsze obecny na treningach swojego ukochanego klubu, obserwował z dumą postępy swoich wnuków i innych zawodników KS Malta-ski, zawsze służył wszystkim pomocą i wsparciem. Umiał również docenić klasę i wyniki dzieci spoza swojego klubu, mogliśmy z nim porozmawiać na każdy temat i zawsze był otwarty na kolejne działania.

Jurku będzie nam Ciebie brakowało. Spoczywaj w pokoju. Wieczny odpoczynek ……

Zarząd UKS 16 GIGANT