Ocena IV edycji Grand Prix 2017

marzec 02, 2017

Najlepszy czas zawodów wśród dziewcząt uzyskała Kasia Skorupska 12,06, a wśród chłopców Michał Romański 11,51 – gratulacje !!!

Swoje kategorie wiekowe w dobrym stylu wygrali: Jędrek Pers i Przemek Pers. W kategorii dziewcząt wysoką formę zaprezentowały Ania Skorupska, Ola Chojnacka i Małgosia Sajdak. Dobre wyniki uzyskały także Aga Pers, Jagoda Romańska oraz najmłodsza uczestniczka zawodów Iga Powiertowska. Wśród chłopców świetnym czasem popisał się Franek Więcławski. Na dobrym poziomie pojechał Szymek Chojnacki i Tomek Romanowski. Niezłe wyniki uzyskali: Piotr Blumski, Maurycy Balcerowiak, Jasiu Dobkowicz i Jasiu Wielich. Szkoda wywrotek Amelki Ignaczak i Antka Potrykowskiego, którzy jechali bardzo ładnie i podjęli ryzyko walki o dobry czas – no trudno upadki czasem się zdarzają i najlepszym.

Teraz myślami wszyscy jesteśmy już przy najbliższych zawodach a więc Mistrzostwach Polski UKS-ów i Pucharze PZN Dzieci. Wszystkim startującym zawodnikom naszego klubu życzę jak najszybszych przejazdów, satysfakcji  z osiągniętych wyników i kolejnego ZWYCIĘSTWA.

Trener Koordynator – Andrzej Bakulin