ZAWODY PYRKI POZNAŃSKIEJ 2020/2021 – ocena

październik 31, 2021

Jesteśmy po pierwszych zawodach w sezonie 2021/22. Startowali najmłodsi adepci narciarstwa alpejskiego wg. kategorii wiekowych z poprzedniego sezonu (2014 i młodsi, 2013, 2012 i 2011)  Wyniki naszych wychowanków przerosły najśmielsze oczekiwania. Co prawda dotychczas wszystkie edycje „PYRKI POZNAŃSKIEJ” ( a było ich już pięć) nasz klub wygrywał, ale VI edycja tej imprezy wypadła imponująco dla UKS 16 GIGANT. Na osiem kategorii wiekowych wygraliśmy PIĘĆ, na 24 medale do rozdania zwycięzcom „zgarnęliśmy” trzynaście, natomiast do współzawodnictwa klubowego WZN zdobyliśmy 1312 pkt. wyprzedzając KS Maltaski – 739 pkt. i WSN – 613 pkt.

Na pochwałę generalnie zasługują wszyscy klubowicze, ale na szczególną – medaliści:  LILA GARUS, DANUSIA PERS, ZUZIA BAKULIN, SZYMEK WOJCIECHOWSKI< MIKOŁAJ SZMAJA  – złote medale,  MARTYNA BUCZEL, ZUZIA CHWAŁA, MARCEL BAKULIN, DOMINIK BAKULIN – srebrne medale, MATYLDA METKOWSKA, MAJA GRAJZER, STEFAN WOŹNIAK, JASIU CHWAŁA, JASIU SZMAJA – brązowe medale.

Dodatkowe gratulacje należą się LILI GARUS, która pokonała starsze o rok koleżanki w swojej kategorii wiekowej oraz MARCELOWI BAKULINOWIi, który niespodziewanie zajął drugie miejsce w swojej grupie.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za godne reprezentowanie naszego klubu, oraz ich Rodzicom za zdopingowanie swoich pociech do udziału w w/w zawodach.

Na kolejnym treningu sobotnim w dniu 06.11.2021r. wszyscy startujący zawodnicy otrzymają od klubu w podziękowaniu za wspaniałe wyniki niespodziankę.

Poniżej link do wyników zawodów „PYRKI POZNAŃSKIEJ”

LISTA wyniki – Pyrka Poznańska 27.10.2021 RB6

Trener koordynator – Andrzej Bakulin.