ZAWODY 25-LECIA UKS 16 GIGANT – Czarna Góra 17 marzec 2019r.

marzec 26, 2019

UDAŁO SIĘ !!!

Zawody w Slalomie Gigancie z okazji XXV lecia UKS 16 GIGANT zostały przeprowadzone zgodnie z planem. Nie bez przyczyny zacząłem od „udało się”, ponieważ organizacja tak dużej imprezy, wbrew pozorom wiąże się z wieloma ustaleniami ze stacją narciarską w Czarnej Górze i sporymi kosztami, ale daliśmy radę.

Dziękuję Izie Paprzyckiej za pomysł i szybkie wykonanie przepięknych medali (otrzymywał je każdy !!! uczestnik zawodów). Dziękuję Michałowi Bakulinowi za kompleksową organizację zawodów – zabezpieczenie trasy z wyłącznością, zabezpieczenie pomocy medycznej – GOPR, załatwienie skutera śnieżnego i inne sprawy organizacyjne. Ogromną pomocą w tej materii służył nam Maciej Kolankiewicz („nasz człowiek” w Czarnej Górze). Dziękuję Jarkowi Persowi za sprawną obsługę startu. Dziękuję Magdzie Chojnackiej, Andrzejowi Opielewiczowi i Innym Rodzicom za pomoc Romanowi Błaszkiewiczowi na mecie i obsługę systemu pomiaru czasu, który z różnych powodów (np. ustawienie się obok innego slalomu, niesforni turyści przecinający linię mety, zakłócenia radiowe itp.)  nie funkcjonował zawsze jak należy. Przy okazji dziękujemy wszystkim, którzy z w/w powodów musieli powtarzać swoje przejazdy. dziękuję Wojtkowi Bakulinowi i Oli Chojnackiej za opiekę nad dziećmi i młodzieżą na starcie. Dziękuję sponsorom, którzy ufundowali wspaniałe nagrody dla zwycięzców i wszystkich uczestników zawodów, tj. AUDI POLSKA (Michałowi Bowsza), NORDICA POLSKA (Mikołajowi Gierakowi), NIVEA (Błażej Balcerowiak).

Dziękuję zaprzyjaźnionym klubom i organizacjom (KS WSN, KS Maltaski, EXTREM, Maltaski, AZS PP – GOGOL) za serdeczne i bardzo oryginalne życzenia z okazji XXV lecia naszego klubu. Szczególne podziękowania kieruję na ręce olimpijczyka z Soczi (narciarstwo zjazdowe) Mateusza Garniewicza. Nie dość, że poświęcił czas na uświetnienie naszych zawodów swoją obecnością i startem, to jeszcze  wspólnie z Tomkiem Kotem ustawili trasy slalomu giganta w pierwszym i drugim przejeździe.

Na koniec dziękuję tym wszystkim, którzy wzięli udział w zawodach (Rodzicom, dzieciom i młodzieży, naszym „starszym” wychowankom, przyjaciołom i sympatykom naszego klubu) świętując z nami – „po narciarsku” w świetnej pogodzie i w  przepięknej scenerii polskich gór , XXV lecie UKS 16 GIGANT.

Myślę, że ty razem,  nie wynik zawodów był najważniejszy, ale ważniejszy był udział w imprezie i spotkanie po latach na stoku narciarskim. (poniżej wyniki zawodów)

Zapraszamy wszystkich w dniu 13 kwietnia na teren Malta-ski, gdzie podczas zakończenia sezonu 2018/19  w bardziej oficjalny sposób podziękujemy naszym zawodnikom, Rodzicom i Przyjaciołom oraz ogłosimy wyniki plebiscytu na sportowca XXV lecia UKS 16 GIGANT !!!

Trener koordynator – Andrzej Bakulin