WAŻNE INFORMACJE PRZED FERIAMI ZIMOWYMI

luty 06, 2018

Przed feriami przekazujemy Wam garść informacji, które przydadzą się na przed obozem, po obozie oraz na przełomie lutego i marca.

1. Wpłaty za szkolenie we Włoszech proszę regulować w Gigant Race Team u Michała Bakulina.  600 PLN za 1 i 2 dziecko, za 3 dziecko 400 PLN – dla osób wyjeżdżających z biurem podróży BOOS, 850 PLN za 1 i 2 dziecko, za 3 dziecko 400 PLN dla wyjeżdżających prywatnie.

2. Treningi w drugim tygodniu ferii na stoku Malta-ski podamy po konsultacjach z zainteresowanymi.

3. Sudecka Liga Narciarska  25 luty 2018r. – odpowiedzialny Roman Błaszkiewicz (zgłoszenia, ew. wyjazd)

4. Mistrzostwa Polski UKS PZN – 02 marzec 2018r. – odpowiedzialny Andrzej Bakulin

– wyjazd grupy bez Rodziców 27 lutego br. o godz. 14.00 z górnego parkingu Malta-ski. Powrót w nocy 2/3 marca br.

– treningi 28 lutego i 1 marca  w Kluszkowcach lub na Polanie Sosny.

– wyjeżdżający z Rodzicami – pobyt zabezpieczają indywidualnie

– ubezpieczenie dla wszystkich załatwia klub

– opłaty za treningi i zawody zgodnie z cennikiem Gigant Race Team

5. Propozycja trenera koordynatora kadry reprezentującej UKS GIGANT w Kluszkowcach na Mistrzostwach Polski UKS PZN

2010 i młodsi

Bakulin Z, Powiertowska I, Woźniak H, Jakubiak M, Strykowska M, Maciak K,    Lauer F, Paprzycki I, Pers J, Szmaja M, Szmaja J

2009-2008

Lauer M, Wielich H, Paprzycka L, Goławska M, Strykowska Z,     Blumski P, Balcerowiak M, Maciak W, Maciejewski I

2007-2006

Pers A, Mentel J, Balcerowiak M, Blumska J, Powiertowska M, Jakubiak P, Tomczak A, Polak I,      Powiertowski K, Tecław P, Mądry St. Dobkowicz J, Maciak L

2005-2004

Gardzielewska A, Błaszkiewicz B, Goławska B, Tomczak H,    Tecław F, Koterba D, Maciak L, Pers P, Wielich J, Ślusarczyk A, Mądry J, Kotowski St., Polak T

2003-2002

Bobeł K, Bobeł D, Goławska H,      Chojnacki Sz., Mroczkowski M, Łupaczyński St. Mentel O.

Bardzo prosimy o szybkie potwierdzenie udziału w w/w zawodach u Andrzeja Bakulina

6. Puchar Polski Dzieci 04 marzec 2018r. – Kluszkowce, odpowiedzialny Michał Bakulin. Prosimy o potwierdzenie udziału.

7. Przypominamy, że 15 i 16 marca w Czarnej Górze odbędą się Mistrzostwa Okręgu WZN, odpowiedzialny Roman Błaszkiewicz. Prosimy o potwierdzenie udziału.

8. Sudecka Liga Narciarska – 17 marzec w Czarnej Górze, odpowiedzialny Michał Bakulin. Prosimy o zgłoszenia.

9. Dekoracja  za Slalom Gigant (PLOSE)  i Kombinację (PLOSE + Maltaski) odbędzie się 11 marca po treningu na Maltaski.