UKS 16 GIGANT ponownie Wicemistrzem Polski na zawodach UKS-PZN

marzec 05, 2022

Niezwykle miłe i w sumie niespodziewane wiadomości nadeszły dzisiaj z Kluszkowców, gdzie rozgrywane były kolejne Mistrzostwa Polski UKS -PZN.  Pomimo bardzo okrojonego składu osobowego w jakim pojechaliśmy w tym roku na  te zawody, udało się naszym zawodnikom wywalczyć Wicemistrzostwo Polski.  Miejsca na podium zajęły następujące kluby:

1 – UKS 6 Kłodzko – 785 pkt.

2 –  UKS 16 GIGANT Poznań – 660 pkt.

3.- UKS Kielce – 630 pkt.

Na ten sukces złożyły się wyniki wszystkich naszych zawodników, którym należą się od całego klubu wielkie podziękowania !!!

Indywidualnie zdobyliśmy 5 medali:  dwa srebrne – Szymek Wojciechowski i Agnieszka Pers, trzy brązowe – Mikołaj i Jan Szmaja oraz Jagoda Wojciechowska.

Nie byłoby tego wyniku bez ogromnego zaangażowania Rodziców naszych zawodników i Trenerów (Michała I Jarka) , którzy poświęcili wiele czasu i wysiłku w opiekę oraz przygotowanie sprzętu przed i w czasie zawodów.

Wszystkim zawodnikom, Rodzicom i Trenerom jeszcze raz DZIĘKUJEMY !!!