UKS 16 GIGANT dla LENKI

listopad 07, 2014

„Prawdziwym przyjacielem jest ten, dzięki któremu ja staję się lepszy”

Jan Paweł II

Jak wszyscy wiecie, z klubem MALTA-SKI rywalizujemy w sportowej walce na wielu zawodach w Poznaniu i w polskich górach. Rywalizacja ta zawsze odbywała się (i mamy nadzieję, że dalej będzie się odbywać) w duchu uczciwej sportowej walki, poszanowania rywala, a przede wszystkim w przyjacielskiej atmosferze naszej narciarskiej Rodziny. Zawsze traktowaliśmy i będziemy traktować naszych rywali jako naszych przyjaciół.

I właśnie dlatego – chcielibyśmy pomóc naszemu przyjacielowi Michałowi Stachowiakowi i jego małej córeczce Lence, z którą będziemy kiedyś rywalizować na stoku.

8 miesięczna Lenka walczy z nowotworem złośliwym tzw. Neuroblastoma. Zabieg operacyjny, jaki Lena przeszła w kwietniu, w klinice w Krakowie, niestety nie okazał się radykalny i dwa miesiące temu nastąpiło wznowienie choroby.

Jeśli ktoś z Państwa chciałby wesprzeć przyszłą narciarkę, w walce z chorobą, to Rodzice Lenki założyli jej subkonto, w fundacji „Zdążyć z Pomocą”.

Zdjęcie: Po kilku tygodniach, Lenka w końcu doczekała się swojego subkonta w Fundacji "Zdążyć z Pomocą" :) Z góry dziękujemy za wpłaty wszystkim, którym los naszej dzielnej córeczki nie jest obojętny. Prosimy Was również, o udostępnianie tego posta, wśród Waszych znajomych :)
Rodzice Lenki prowadzą również stronę internetową na FB, gdzie znajduje się więcej informacji oraz zdjęcia (nie trzeba mieć konta na FB, żeby przeglądać stronę).

Jeżeli ktoś z zawodników lub Rodziców zawodników miałby inny pomysł jak możemy pomóc Lence, prosimy o kontakt z którymkolwiek z trenerów UKS 16 GIGANT.

Z góry dziękujemy za pomoc i życzliwość.

Trenerzy UKS 16 GIGANT