Świetny występ naszych zawodników podczas kolejnej edycji Sudeckiej Ligi Narciarskiej

luty 14, 2022
Roman Błaszkiewicz

Podczas kolejnych zawodów Sudeckiej Ligi Narciarskiej rozegranych 12 i 13 lutego br. na stokach Zieleńca, kolejny raz rewelacyjnie spisali się zawodnicy UKS 16 GIGANT.  W sobotnich zawodach w slalomie rozgrywanym na  „małych tyczkach” w kategorii młodzik młodszy, pierwsze miejsce wywalczył MIKOŁAJ SZMAJA, a w kategorii młodzik starszy, czwarte miejsce zajął GUSTAW MAMET. Jeszcze lepiej było w niedzielę. Pierwsze miejsce w kategorii młodzik młodszy, ponownie zdobył MIKOŁAJ SZMAJA, a w kategorii młodzik starszy nie chciał być od niego gorszy JASIU SZMAJA i również stanął na najwyższym stopniu podium. Chłopaki w swoich kategoriach wiekowych pokonali jednych z najlepszych zawodników w Polsce co pozwala z optymizmem patrzeć na czekające nas zawody UKS-PZN, Pucharu Polski czy Mistrzostw Polski, które rozegrane zostaną w marcu br.   WIELKIE GRATULAJE !!!

Kolejny raz dziękujemy Rodzicom za poświęcony czas, tym bardziej,  że znowu z powodu COVID-19 nie mogli pojechać na zawody trenerzy. Mamy nadzieję, że powyższa sytuacja w tym  sezonie już się nie powtórzy.