Ruszamy z nowym sezonem narciarskim 2020/21 – mamy nadzieję że się uda !!!

wrzesień 04, 2020
Roman Błaszkiewicz

Dzieci wróciły do szkoły (oby to trwało jak najdłużej) to i my wracamy na narty (wreszcie !!!) .

Na początek parę informacji dotyczących rozpoczęcia sezonu 2020/21.

1. Od 5 września (sobota) rozpoczynamy zajęcia treningowe (ogólnorozwojowe) – zbiórka o godz. 9.00 w Parku Jana Pawła II przy ul. ks. Żelazka (tam gdzie zwykle). Zajęcia trwają ok 1h. Proszę o potwierdzenie uczestnictwa u Michała Bakulina (660 483 388) lub Wojtka Bakulina (605 525 891), w przypadku złej pogody zajęcia nie odbędą się. Treningi ogólnorozwojowe odbywać się będą również w soboty 12 i 19 września.

2. Od niedzieli 6 września zajęcia ogólnorozwojowe na rolkach i tyczkach w tym samym miejscu. Zajęcia te planowane są także na niedzielę 13,  20 i 27  września.

3. Uroczyste zakończenie sezonu 2019/20 i rozpoczęcie nowego sezonu odbędzie się 27 września (Niedziela – Uwaga zmiana terminu) na terenie Malta ski. O godz. 9.00 rozpoczęcie zawodów Letniego wieloboju slalomowego (bez nart, stroje sportowe) , o. godz. 10.00 rozpoczęcie zakończenia poprzedniego i otwarcia kolejnego sezonu narciarskiego. Prosimy aby każdy z uczestników zawodów i rozpoczęcia/zakończenia sezonu posiadał własną maseczkę na twarz (w przypadku złej pogody będziemy korzystać z pomieszczeń zamkniętych).

4. W związku z panującą pandemią oraz wytycznymi sanitarnymi informujemy, że prosimy o bezwzględne przestrzeganie przez Dzieci i Rodziców następujących zasad:

  • Prosimy o punktualny przyjazd z dziećmi na zajęcia ( najlepiej przyjechać wcześniej np. na 15 min przed zajęciami, aby nie kumulować wszystkich w tym samym czasie w przebieralni).  Prosimy, aby w miarę warunków pogodowych nie korzystać z pomieszczenia przebieralni – na zew. wystawione będą ławki na których dzieci mogą zmieniać buty i odzież.
  • Zalecamy korzystanie ze swojego sprzętu (szczególnie z butów i kasków). W przypadku butów i kasku szczególnie istotne są względy higieniczne.
  • Prosimy o zaopatrzenie dziecka w komin na szyję, obowiązkowo rękawice narciarskie.
  • Prosimy aby dzieci stojąc w kolejce do wyciągu lub na starcie slalomu zachowywały przewidziane przepisamy odstępy. Proszę szczególnie aby Rodzice pouczyli w tej kwestii młodsze dzieci. 
  • Prosimy kontaktować się z nami telefonicznie i mailowo, by ograniczyć do minimum rozmowy na stoku. 
  • Wszelkie wpłaty prosimy dokonywać wyłącznie na konto klubowe lub firmy Gigant Race Team.
  • Rekomendacje mogą ulegać modyfikacjom i są zależne od wymogów Malta ski oraz dynamicznej sytuacji epidemicznej.

Od podporządkowania się tym zasadom zależy m.in –  Czy Malta-ski będzie mogła normalnie funkcjonować, Czy nasze treningi będą odbywały się sprawnie i bez przeszkód.

Ale najważniejsze jest zdrowie i bezpieczeństwo Dzieci !!!

Trenerzy UKS 16 GIGANT