RUSZAMY Z NOWYM SEZONEM 2021/2022

wrzesień 13, 2021
Roman Błaszkiewicz

Cieszymy się, że wakacje letnie już minęły (chociaż niektórzy w ich czasie jeździli na nartach) i możemy rozpoczynać nowy sezon narciarski.

 

Jak co roku zapraszamy wszystkich zawodników UKS 16 GIGANT na pierwsze w sezonie zawody – Zawody w Letnim Wieloboju Slalomowym, które odbędą się w dniu 25 września br. o godz. 9.00 na trenie Malta-ski.  Zbiórka pod stokiem narciarskim w strojach sportowych (oczywiśccie bez nart).  Warto zabrać dobre buty sportowe (nieślizgające się na trawie) i butelkę wody.

Po zawodach ok. godz. 10.00 zapraszamy wszystkich Rodziców na zebranie informacyjne ws. organizacji nowego sezonu. Poruszone zostaną też kwestie najbliższych wyjazdów na treningi do Austrii ( TUX – październik) , KAPRUN – listopad).

Zapraszamy i do zobaczenia wkrótce,

Trenerzy UKS 16 GIGANT