Podsumowanie II edycji Grand Prix

grudzień 27, 2014

Oceniając II edycję Grand Prix należy szczególnie pochwalić Olę Chojnacką. Wygrała ona po raz drugi rywalizację wśród licealistek, uzyskując wśród dziewcząt w kategorii open najlepszy czas dnia. Świetnie sobie poradzili Kasia Skorupska i Hubert Walicki oraz Michał Romański, którzy również wygrali zawody drugi raz z rzędu.

Na pochwałę zasługują także Ania Skorupska i Oliwia Ignaczak – sądzę, że uwierzyły w swoje możliwości. Dobry poziom zaprezentowali: Tosia Gardzielewska, Basia Dudzińska, Kamila Cibicka, Przemek Pers, Mikołaj Mroczkowski, Szymon Chojnacki oraz Piotr Pastok. Pechowo bo z upadkiem zakończyły się  zawody dla Antka Potrykowskiego – szkoda bo do momentu wywrotki jechał bardzo dobrze.

Maluchy z Gigancika pojechały na miarę swoich możliwości. Amelia Ignaczak, Jędrek Pers, Franek Więcławski, Antek Tokarczuk i Piotr Blumski utrzymali III miejsce w drużynowej punktacji klubów.

Podsumowując – indywidualnie wygraliśmy o jedną kategorię wiekową więcej w stosunku do poprzedniej edycji a w punktacji drużynowej klubów nieoficjalnie prowadzimy w dwóch kategoriach wiekowych, w dwóch przgrywamy i w jednej remisujemy z KS Malta-ski. Jest więc o co walczyć w kolejnych zawodach !!!

Trener koordynator

Andrzej Bakulin