ORGANIZACJA SEZONU NARCIARSKIEGO 2015/2016

maj 09, 2015

1.Treningi narciarskie rozpoczynamy 26 września 2015r. – po zajęciach na stoku Mistrzostwa klubu w letnim wieloboju slalomowym, a następnie zebranie  organizacyjne. BRAK OBECNOŚCI NA w/w ZEBRANIU BĘDZIE JEDNOZNACZNY Z REZYGNACJĄ Z ZAJĘĆ I CZŁONKOSTWA W NASZYM KLUBIE !!!

2. Opłaty za zajęcia treningowe będą od nowego sezonu pobierane „z góry” za każdy miesiąc – wpłaty na pierwszym treningu w miesiącu). Nie uiszczenie w/w opłat będzie skutkowało wykluczeniem z treningów.

3. Wyjazd rodzinny na lodowiec w dniach 8 – 14 listopad 2015r. – zgłoszenia wyłącznie mailem do Romana Błaszkiewicza. cena za pensjonat dla członków UKS 16 GIGANT – 25 Euro (ze śniadaniem). Od tego roku właściciel pensjonatu proponuje również miejsca w Hotelu w Kaprun. cena tylko dla nas 40 Euro (ze śniadaniem). Więcej informacji u Romana Błaszkiewicza

4. Dla chętnych możemy zorganizować rodzinny wyjazd na lodowiec w październiku – zgłoszenia Michał Bakulin.

5. Terminy wyjazdów weekendowych podamy po rozpoczęciu sezonu.

6. Obóz kondycyjny dla UKS 16 GIGANT w Pinzolo odbędzie się w pierwszym tygodniu ferii zimowych. Natomiast w drugim tygodniu planujemy obóz dla chętnych z GIGANCIKA.

7. Treningi w środy tylko dla wskazanych przez trenera koordynatora  zawodników (jazda na trasie slalomu).

8. Kalendarz imprez sportowych  zostanie podany w październiku, ale już teraz prosimy o zarezerwowanie następujących terminów:

• 18 – 21 luty 2016 – Mistrzostwa Okręgowego WZN i Family Cup
  • I tydzień marca 2016 – Mistrzostwa UKS-ów i Family Cup (ogólnopolski)

9. Przypominamy, że na wszystkie wyjazdy w góry obowiązuje strój klubowy. W razie jego braku zamówienia przyjmuje Roman Błaszkiewicz.

10. Zachęcamy wszystkich do zakupu „gum klubowych” – zamówienia przyjmuje Roman Błaszkiewicz.

11. W sprawie letnich obozów i zajęć treningowych w okresie maj – wrzesień br. prosimy o kontakt z trenerem Wojciechem Bakulinem i Michałem Bakulinem.

12. W sezonie 2015/2016 grupy treningowe UKS 16 GIGANT są już zamknięte.W kolejce do klubu czeka cała grupa dzieci z GIGANCIKA i w związku z tym przypominamy o zasadzie zapisanej w naszym Regulaminie – opuszczenie 25% zajęć treningowych, będzie równoznaczne z wykluczeniem z klubu.

UWAGA – zdawanie kart wjazdowych na teren MALTA-ski trwa wyłącznie do 15 maja br. u dyr. Jacka Czajki. Karty w przyszłym sezonie będą nieważne.

Prosimy przesłać aktualne adresy szkół naszych zawodników na adres: mariolaszymańskapoznań@wp.pl lub do Romana Błaszkiewicza – dotyczy uczestników MP UKS – PZN i medalistów Family Cup.