OCENA OBOZU W MASO CORTO – WŁOCHY

luty 11, 2020

99,9%  uczestników obozu w Maso Corto  uważa wyjazd za świetny, a najstarsi stażem klubowym Rodzice i zawodnicy wręcz za jeden z najlepszych w historii UKS 16 GIGANT.

Kapitalnie przygotowane trasy, możliwość ustawienia tyczek na lodowcu i trasach o różnej skali trudności oraz korzystanie z ustawionego na stałe GS, pozwoliły na wykonanie ogromnej pracy w dobrze dobranych grupach szkoleniowych. W ciągu tego czasu zawodnicy przejechali ok. 750 tyczek GS i 400 bramek SL. Oprócz w/w w jeździe zadaniowej poprawili i utrwalili swoje umiejętności narciarskie.

Podczas obozu przeprowadzono zawody o mistrzostwo klubu w GS oraz zaległe zawody tzw.. „kreskę noworoczną”. To co pokazali w tych zmaganiach nasi podopieczni napawa optymizmem przed nadchodzącą drugą częścią sezonu narciarskiego.

Dziękuję wszystkim uczestnikom za rzetelną pracę na stoku, a także za dobre zachowanie poza treningami, a Rodzicom za przypilnowanie swoich pociech w każdej sytuacji i pomoc przy obsłudze zawodów.

Trener koordynator – Andrzej Bakulin

IMG_20200130_115829