OCENA II EDYCJI GRAND PRIX

grudzień 28, 2015
Roman Błaszkiewicz

II edycja Grand Prix okazała się pechowa dla naszych zawodników. Dotkliwa kontuzja Kasi Skorupskiej nie pozwoliła jej na 100% jazdę   (ale i tak zajęła II miejsce), a niefrasobliwe zachowanie sędziny startu „rozbiło” psychicznie Antka Potrykowskiego. Jak zwykle bardzo dobrze zaprezentowali się najmłodsi. I miejsce zajęła Amelka Ignaczak a  II była Jagoda Romańska. Wśród chłopców II miejsce zajął Franek Więcławski, III był Antek Tokarczuk a IV Piotr Blumski. W kategorii chłopców 10-12 lat pierwsze trzy miejsca zajęli nasi wychowankowie,  Mikołaj Mroczkowski przed Szymonem Chojnackim i ogromną pozytywną niespodzianką Janem Wielichem. Wysoką formę zaprezentowała Basia Dudzińska (III miejsce), a także Ola Chojnacka (I miejsce), Małgosia Sajdak (II miejsce), i Tomek Romanowski (I miejsce). Ania Skorupska i Hubert Walicki dzielne walczyli ze starszymi koleżankami i kolegami, a ich wyniki napawają optymizmem. Wszystkim naszym pozostałym zawodnikom gratulujemy walki i zaangażowania i życzymy w nadchodzącym roku samych miejsc na podium.