Narciarskie ostatki

kwiecień 13, 2022
Roman Błaszkiewicz

W końcówce sezonu narciarskiego 2021/22 , 9 i 10 kwietnia rozegrano na Malta-ski zawody Pyrki Poznańskiej  (kilkukrotnie przekładane) i Pucharu Poznania. Zgodnie z „tradycją” w pierwszych zawodach bardzo dobrze spisali się nasi najmłodsi. W okrojonym składzie zdobyli w sumie najwięcej punktów ze wszystkich klubów poznańskich do współzawodnictwa sportowego WZN. Natomiast indywidualnie było jeszcze lepiej. Wygraliśmy 5 kategorii wiekowych (na osiem) – Lila Garus, Szymek Wojciechowski, Danusia pers, Mikołaj Szmaja i Zuza Bakulin. Dwa razy nasi zawodnicy wywalczyli srebrne medale – Antek Lenkiewicz i Dominik Bakulin oraz trzykrotnie zajęli trzecie miejsca – Klara, Jasiu i Zuzia Chwała.

Natomiast występ naszych klubowiczów w Pucharze Poznania należy uznać za w miarę udany. Zwycięstwa odnieśli – Jagoda Wojciechowska i Szymon Chojnacki. Drugie miejsca wywalczyli – Lila Garus i Antek Lenkiewicz. Na czwartych miejscach uplasowali się – Maja Kryszkiewicz i Róża Garus.

Dziękujemy i gratulujemy uczestnictwa w/w zawodach, za godne reprezentowanie klubu i osiągnięte wyniki.

Przypominamy, że 23 kwietnia br. o godzinie 9.00 spotykamy się na polu piknikowym MALTA-Ski aby podsumować i zakończyć sezon narciarski 2021/22. Spotkanie będzie równocześnie zebraniem sprawozdawczym UKS 16 GIGANT.

Prosimy wszystkich, którzy jeszcze nie uregulowali wpłat członkowskich na WZN , do UKS 16 GIGANT oraz innych opłat do dokonania w trybie pilnym tych wpłat na podany nowy nr konta