Mistrzostwa WZN – Czarna Góra 15-16.03.2018

marzec 05, 2018

W związku z koniecznością potwierdzenia zgłoszeń na Mistrzostwa Wielkopolskiego Związku Narciarskiego w Slalomie Gigancie (15.03) i Slalomie (16.03) do dnia 09 marca, bardzo prosimy wszystkich, którzy zgłosili się na poprzedni termin (w którym zawody nie doszły do skutku) o potwierdzenie startu w w/w zawodach w dniach 15 i 16 marzec br.  14 marca planujemy trening w Czarnej Górze. Tych, którzy nie zgłosili się na zawody w styczniu, prosimy również o rozpatrzenie startu w Mistrzostwach WZN.  Start w tych zawodach jest istotny dla każdego zawodnika indywidualnie (można zyskać wiele punktów do rankingu) oraz dla klubu z uwagi na prowadzoną w okręgu klasyfikację klubową. Poza tym  wszyscy liczymy na piękna pogodę i wspaniałe zawody, które w takiej formule WZN organizuje po raz pierwszy.

Przypominamy także, że 17 marca w Czarnej Górze odbywa się kolejna edycja Sudeckiej Ligi Narciarskiej – zgłoszenia do w/w zawodów dokonuje klub. Dlatego aby dopełnić wszelkie formalności oraz dać nam możliwość zaplanowania wyjazdu, prosimy o bezwzględne potwierdzenie udziału w SLN do dnia 09 marca br.

Informujemy także, że warunkiem koniecznym do startu w w/w zawodach jest posiadanie aktualnych badań lekarskich. Koszt ubezpieczenia wynosi 10 PLN

Potwierdzenia u Andrzeja Bakulina