Informacje bieżące – 12 listopad 2022

listopad 12, 2022

Przypominamy, że 20 listopada br. (niedziela) w ramach treningu odbędą się zawody otwarcia sezonu 2022/23 – na trasie slalomu giganta.

Prosimy wszystkich zawodników klubu o start w w/w zawodach ponieważ będzie to generalny sprawdzian przed I edycja Grand Prix Poznania, którą zaplanowano na 27 listopad (niedziela) o godz. 17.00 na stoku Malta-ski.

UWAGA:

zapisy na GP w recepcji Malta-ski do dnia 23 listopada br. Oprócz wszystkich wymaganych danych do zgłoszenia należy pamiętać o wpisaniu przynależności klubowej – UKS 16 GIGANT.

Udział w w/w zawodach jest bardzo ważny z perspektywy wyłonienia najlepszego alpejczyka w poszczególnych kategoriach wiekowych w sezonie 2022/23.  Zawody GP zaliczane są również do współzawodnictwa sportowego WZN.

Wobec powyższego bardzo prosimy o możliwie maksymalny udział w zawodach GP naszych podopiecznych.

Trener koordynator – Andrzej Bakulin

Przypominamy także o wpłatach związanych z członkowstwem w naszym KLUBIE !!!