II Mistrzostwa Klubów Poznańskich – ocena

kwiecień 22, 2016

Oceniając występ naszych zawodników w II Mistrzostwach klubów Poznańskich w narciarstwie zjazdowym, należy stwierdzić, że zespół   UKS 16 GIGANT I  zawiódł nasze oczekiwania, przegrywając wysoko z KS Malta-ski. Natomiast drużyna UKS  16 GIGANT II dla odmiany spisała się bardzo dobrze, pokonując pierwszy zespół KS Poznań-ski ( !!!) i WSN.

Niewątpliwie najlepszym zawodnikiem pierwszej ekipy naszego klubu okazał się Antek Potrykowski, który nieoczekiwanie, ale zasłużenie, pokonał starszych kolegów i rywali z KS Malta-ski. Nie zawiedli naszych oczekiwań, jadąc na swoim poziomie Amelka Ignaczak, Ola Chojnacka, Franek Więcławski, Piotrek Blumski, Mikołaj Mroczkowski, Szymek Chojnacki, Staś Gardzielewski i Jacek Wapner. Co prawda na podiom stanęli także: Kasia Skorupska i Tomek Romanowski ale w ich przypadku liczyliśmy na więcej. Niestety słabiej spisał się również Michał Romański. W drugim zespole na szczególne wyróżnienie zasługują: Jagoda Blumska IIm, Julia Lorenz IIIm, a także zdobywcy IV i V miejsc co w efekcie dało drużynie trzecie miejsce w końcowej punktacji.

Na udane rewanże czekamy w Pucharze Poznania  w najbliższą niedzielę.

Trener Koordynator – Andrzej Bakulin

W Galerii dostępne są zdjęcia z zawodów