I edycja Grand Prix Poznania – podsumowanie

grudzień 02, 2014

Oceniając pierwszy występ naszych zawodników w Grand Prix Poznania uważam, że w skali 0-10 pkt. można przyznać 7 pkt.

Z różnych przyczyn nie wszyscy przejechali trasę „slalomu giganta” optymalnie (chociaż ambicji i woli walki nie obieram nikomu). Sądzę, że ciężka praca wykonana na lodowcu w Austrii, da efekty w następnych zawodach. Mimo to zanotowaliśmy kilka wartościowych wyników: A.Skorupska (II m.), H. Walicki (I m.), J.Pers (III m.), A.Potrykowski (III m.), R.Turkel (III m.), B.Dudzińska (II m.), M.Romański (I m.), P.Pers (II m.), M.Mroczkowski (II m.), K.Skorupska (I m.), O.Konieczna (II m.), K.Cibicka (III m.), T.Romanowski (III m.), A.Chojnacka (I m.).

Z powodu kontuzji nie wystartował W. Żółtowski, na którego bardzo liczymu w następnych edycjach. Sądzę także, że z dobrej strony pokażą się: O.Ignaczak, A.Gardzielewska, O.Gałdyńska, sistry Bobeł, J.Lorenz oraz Sz. Chojnacki.

We współzawodnictwie klubowym z KS MAltaski wyszliśmy na remis. W kategorii przedszkolaków 81 : 81 pkt., „maltańczycy” wygrali natomiast kategorię SP kl. I-III oraz licealistów, a UKS 16 GIGANT kat. SP kl. IV-VI i gimnazjum.

07 grudnia liczymy na dobry występ naszych przedszkolaków na Olimpiadzie.

Trener Koordynator

Andrzej Bakulin