BRAWO !, BRAWO !! , BRAWO !!!

kwiecień 14, 2015

I JESZCZE RAZ BRAWO !!!!  W I drużynowych Mistrzostwach Klubów Poznania Wielkopolskiego Związku Narciarskiego zwyciężyliśmy uzyskując 532 punkty, przed KS Malta-ski 494 pkt., KS Poznań-ski 120 pkt. i KS WSN 64 pkt. Słowa uznania należą się przed wszystkim naszym reprezentantom za wspaniałą walkę oraz trenerom za przygotowanie do niej mentalnie i fizycznie.

Na trudnych trasach dwóch przejazdów slalomu giganta  ustawionego przez Piotra Ogarzyńskiego bardzo dobrze spisali się wszyscy zawodnicy naszego klubu ( treningi na niełatwych slalomach ustawianych przez Trenera Michała przyniosły porządany efekt). Szczególnie rewelacyjnie pojechali zwycięzcy swoich kategorii wiekowych – Hubert Walicki, Szymek Chojnacki, Kasia Skorupska (najlepszy czas zawodów wśród dziewcząt), Tomek Romanowski i Ola Chojnacka. Do bardzo miłych niespodzianek należą zdobyte drugie miejsca przez Rozalię Turkel, Basię Dudzińską i Piotra Pastoka. Należy również podkreślić dwa bardzo dobre przejazdy Wojtka Żółtowskiego (drugi czas zawodów wśród chłopców), Piotra Blumskiego, Antka Potrykowskiego, Michała Romańskego, Kamili Cibickiej, Małgosi Sajdak i Jacka Wapnera.  W pierwszym przejeździe przypadek zdecydował (i zgubiony na starcie kijek) o niefortunnym wyniku Ani Skorupskiej, ale należy docenić jej wolę walki do końca i ukończenie tego przejazdu z wynikiem, który razem z drugim przejazdem ( w którym też nie ustrzegła się błędów) dał jej w rezultacie trzecie miejsce na podium – za co należą się jej duże słowa uznania. A jak widać po końcowych wynikach liczył się każdy ukończony przejazd i zdobyty punkt !!!

Dziękujemy także tym wszystkim Zawodnikom i Rodzicom, którzy przyszli na Maltę dopingować naszych reprezentantów. Szkoda tylko, że było Was tak mało, ale liczymy, że w przyszłym roku poprawicie się i będziemy wszyscy dopingować nasz RACING TEAM.

Trener Koordynator

Andrzej Bakulin