BADANIA LEKARSKIE PRZED SEZONEM 2015/2016

lipiec 31, 2015

DZIĘKI NASZEMU SPONSOROWI  REHASPORT CLINIC, MOŻEMY POINFORMOWAĆ, ŻE PRZED ROZPOCZĘCIEM SEZONU NARCIARSKIEGO 2015/2016 W DNIU 19 WRZEŚNIA 2015r. W  REHASPORT CLINIC W POZNANIU PRZY UL. GÓRECKIEJ 30 IIIp (Centrum Handlowe Panorama) ODBĘDĄ SIĘ BADANIA WYBRANYCH ZAWODNIKÓW Z NASZEGO KLUBU.

Poniżej podaję listę zawodników objętych badaniami.

1. MATUSIAK NATALIA
  30. TECŁAW FILIP
  31. POTRYKOWSKI ANTONI
  32. WALICKI HUBERT

Aby wymienione osoby mogły wziąć udział w badaniach konieczne jest przesłanie do dnia 30 sierpnia br., na adres roman.blaszkiewicz@ic.poznan.pl maila lub SMS na nr telefonu 504 165 481 – dokładnej daty urodzenia zawodnika, jego aktualnego wzrostu i wagi. Przesłanie w/w informacji będzie równoznaczne z potwierdzeniem udziału w w badaniach w dniu 19 września. UWAGA – z uwagi na ogromny koszt badań oraz ograniczoną liczbę uczestników – nieprzesłanie powyższych danych spowoduje skreślenie z listy i zastąpienie przez innego zawodnika naszego klubu !!!

Po ostatecznym skompletowaniu listy powiadomię wszystkich o dokładnej godzinie badań.

W trakcie badań odbędą się dwa testy:

1. Ocena jakości wykonania podstawowych wzorców ruchowych.
  2. Ocena strategii posturalnej i kontroli nerwowo – mięśniowej z zakresu kończyn dolnych i kręgosłupa.

W przypadku dodatkowych pytań – proszę o kontakt.